1986 yılında kurulan Yasa Makina, gıda makinalarında tamamen dışarıya bağımlı bulunan ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek çikolata sektörü için makina üretmeye başlamıştır. Yasa Makina çikolata kalıplama makinası, temperleme makinası , konçlama makinası, pudra şekeri değirmeni, çikolata dinlendirme tankları gibi onlarca makinanın tasarımı, geliştirilmesi, üretilmesi ve montajını tecrübeli teknik kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında yapmaya devam etmektedir. Her zaman en kaliteli malzemeyi kullanmayı ilke edinen Yasa Makina üretimin her aşamasında en son teknolojileri kullanarak müşterilerinin güvenini kazanmayı bilmiştir.

Yasa Makina ülkemizin artarak devam eden endüstriyel kalkınması ve dışa açılması gayretlerine paralel olarak özellikle Orta Asya, Ortadoğu, Avrupa ve Afrika pazarlarında yatırımlarını arttırmış ve bugüne kadar yurtdışında onlarca tesis kurarak ülke ekonomisine ciddi katkılarda bulunmuştur.

İş ve işçi güvenliğini ön planda tutan, kalite standartlarından asla taviz vermeyen, yüksek performanslı, uzun ömürlü makinaları, hızlı servis ve satış sonrası desteği, üreticinin ihtiyacı ve bütçesi doğrultusunda yapılandırılan kişiye özel projeleri ile Yasa Makina, alanında lider olma özelliğini siz değerli müşterilerinden aldığı destek ve güvenle sürdürmeye devam edecektir.

Çikolata Makinesi
Çikolata makinaları